A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében idén 6. alkalommal kerül megrendezésre a Szakma Sztár Fesztivál, a Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntője 2013. április 24–26-a között a Hungexpo területén.

Az idén előszőr nem indítottunk versenyzőt, mivel tanulóink az idén a WorldSkills és WeldCUP világversenyekre készülnek…A hegesztő szakma kiemelt szponzoraként mutattuk be a CS WAVE virtuális AVI hegesztés oktatási rendszerét, amit a ellátogató iskolák diákjaii kipróbálhatták a szimulátort…

A hegesztő szakma idei legrangosabb magyar versenyén a SzakmaSztár 2013. döntőjében először nem képviseltette magát  Hegesztő Iskolánk, mivel legtehetségesebb végzős diákjaink az idén 2 világversenyen képviselik Magyarországot. Speciális fekészítő tréningen vesznek részt tanulóink már hónapok óta annak érdekében, hogy méltóan képviselhessék hazánkat a nemzetközi színtéren…. Az idén újra a rendező Dunaferr Szakiskola versenyzője hódította el az 1. helyezést, ahol természetesen már 5 éve ugyancsak használják a CS WAVE mozgáskoordináció fejlesztő virtuális oktatási rendszerét. Dunaújvárosban a tavaly óta már az AVI hegesztés oktatását is virtuális alapokra helyezték az elsők között a magyarországi középiskolák közül…

GRATULÁLUNK A GYŐZTESEKNEK!